Arashiyama, Fuji, Hakone, Hiroshima, Japonia, Kamakura, Kanazawa, Kawazu, Kioto, Koyasan, Lifestyle, Miyajima, Miyanoshita, Momiji, Naoshima, Nara, Osaka, Tokio
Komentarzy 6

Powrót do domu

Powroty z Japonii są zawsze trudne; najpierw wypierasz z głowy info, że niedługo powrót; a później robisz wszystko, aby wydłużyć w nieskończoność pozostałe dni. Niestety ten dzień i tak nadchodzi i wtedy myślisz już tylko – kiedy tu wrócisz. Japonia jest tym rodzajem doświadczenia, które zmienia Ciebie; sposób patrzenia na świat. Warto to przeżyć samemu. Bilety do Tokio są dostępne w promocjach od 1300 zł, a w Tokio można przenocować już za 80 zł w dobrym hostelu.

tokyo-101tokyo-098tokyo-0991tokyo-092tokyo-086tokyo-084tokyo-088tokyo-0912tokyo-075tokyo-076tokyo-095tokyo-100tokyo-078tokyo-097

6 komentarzy

 1. Alice Nowicka napisał(a):

  Ostatnio byłam na spotkaniu podróżniczym, gdzie babeczka opowiadała właśnie o Tokio. Mówiła, że bardzo drażni ją hałas (wiadomo) ale także widok mężczyzn z niedopałkami papierosów w ustach, których jest pełno, są wszędzie i jest to obrzydliwe. PRAWDA TO CZY NIE?

  Polubione przez 1 osoba

  • tastytripblog napisał(a):

   Mężczyzn z niedopałkami nie widziałem. Bardziej ten widok kojarzy mi się z Chinami, Pekinem. Co do hałasu – to adekwatnie do tłumów; są miejsca pełne ludzi, ale i oazy spokoju.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s