Beskid Sądecki, Góry, Lifestyle, Rytro
Komentarzy 7

Co nowego u nas?

Sylwester i Nowy Rok postanowiliśmy spędzić w górach; wybraliśmy Rytro – przez sentyment do tego miejsca, gdzie jeszcze jako paroletni szkrab bywałem z Rodzicami. Plan był ambitny – huczna zabawa, dużo czasu na stoku plus niemniej wypraw w pobliskie Tatry; dla zimowych widoków tatrzańskich schronisk, jezior i szczytów.

028_tatry-slowacja-czerownyklasztor-rytro-gory-spacer-snieg-mroz029_tatry-rytro-gory-spacer-snieg-mroz025_tatry-slowacja-gory-spacer-snieg-mroz

Sam początek planu zrealizowałem na 101%, a Rytro zaskoczyło nas miło ogromną ilością białego puchu i świetnie przygotowanymi trasami zjazdowymi; Sylwester – był więcej niż udany! Wytańczyliśmy się i dobrze bawiliśmy!

Poza tym ograłem mojego brata w kosza (to znaczy na 3 mecze wygrałem 1, ale i tak biorę to za sukces); tu trzeba dodać, że mój brat jest od zawsze mocno nastawiony na sport i wygrać z nim jest sporym wyzwaniem… Niestety – zaraz po Nowym Roku dopadła mnie gorączka i kaszel, więc resztę wyjazdu spędziłem w łóżku.

019_tatry-slowacja-gory-spacer-snieg-mroz024_tatry-slowacja-gory-spacer-snieg-mroz007_rytro-piwniczna-beskidy-gory-spacer011_tatry-slowacja-gory-spacer-snieg-mroz020_tatry-slowacja-gory-spacer-snieg-mroz008_rytro-piwniczna-beskidy-gory-spacer030_tatry-rytro-gory-spacer-snieg-mroz009_tatry-slowacja-gory-spacer-czerwonyklasztor017_tatry-slowacja-gory-spacer-snieg-mroz018_tatry-slowacja-gory-spacer-snieg-mroz

 

7 komentarzy

    • tastytripblog napisał(a):

      Dziękuję! Niewiele tym razem przywieźliśmy zdjęć, ale staraliśmy się oddać na nich zimę, jaka czekała na nas w Rytrze.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s