Design, Japonia, Podróże, Tokio
Komentarze 2

Ulubiona dzielnica Tokio

W Tokio byliśmy po raz piąty. I jesteśmy pewni, że nie ostatni!

Zatrzymaliśmy się w najbardziej hipsterskiej części Tokio: Naka-Meguro / Daikanyama, w hotelu Claska. Okolice cenimy za minimalizm, design, niezliczoną ilość knajpek i małych sklepów.

Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro2

Powyżej nasz pokój w hotelu Claska.

Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro12Tokio1Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro14

Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro15Odwiedziliśmy Factory&Labo, gdzie moglibyśmy przesiadywać godzinami przy przepysznej kawie;  i pewnie tak by było, gdyby nie Blue Bottle – kolejna z wielu kultowych kawiarnii w okolicy.

Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro7 (2)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro2 (2)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro5 (2)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro6 (2)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro8 (2)Tokio6W Naka-Meguro na każdym rogu czeka Cię wow, więc nie ma co za długo siedzieć, warto chodzić i zwiedzać.

Tokio_Japan_Daikanyama_MeguroTokio_Japan_Daikanyama_Meguro19Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro21

Jeżeli znajdziecie czas warto wchodzić do lokalnych butików. Wybór rzeczy, wystrój, obsługa to zupełnie inna liga. Nie będziecie się nudzić! Często sklepy mają własne kawiarnie, gdzie można również spróbować pysznych shaków i posłuchać muzy.Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro20Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro6Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro4Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro8Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro5Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro7Spacerując, zaszliśmy też do hipsterskiej księgarnio-kawiarni T-site, z której moglibyśmy wynieść tony albumów. Ale ograniczyliśmy się tylko do jednego!

Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro17

Te okolice są ulubionym miejscem spotkań, zabawy japońskich celebrytów.  Do wielu knajp trzeba się zapisywać z wyprzedzeniem, a znalezienie miejsca w modnym klubie w aglomeracji liczącej 35 mln ludzi jest wyzwaniem; lubimy wyzwania! 😉

Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro9 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro10 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro18Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro13 (2)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro13 (1)Tokio3Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro14 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro16 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro11 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro12 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro8 (1)Tokio4Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro3 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro3Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro4 (1)Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro16

Naka-Meguro i Daikanyama pochłonęły nas do tego stopnia, że na Shibuyi byliśmy raz i tylko na chwilę.

Tokio_Japan_Daikanyama_Meguro

Reklamy

2 komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s