Kraków, Lifestyle, Podróże, Sztuka, Weekend
Komentarze 2

Kraków

Dziękuję guys, że tak licznie przyszliście w Krakowie spotkać się ze mną i pogadać o podróżach. Wkrótce będzie można zobaczyć też wywiad ze mną (link pojawi na fb).

Super, że tak wielu z Was chce wyjść poza schematy biur podróży i odkrywać świat po swojemu! Co najważniejsze, nie trzeba podróżować na koniec świata by poczuć się prawdziwym odkrywcą. Wystarczy zejść z utartej ścieżki, popytać lokalsów, zatrzymać się i popatrzeć na miejsce z innej perspektywy.

Jak większość z nas, nie lubię siebie na zdjęciach, stąd zamiast foto-relacji ze spotkania załączam kilka zdjęć z miejsc, w Krakowie, które udało mi się odwiedzić!

07_Krakow_offcamera_Tytano03_Krakow_offcamera_Tytano09_Krakow_offcamera_Tytano04_Krakow_offcamera_Tytano10_Krakow_offcamera_Tytano08_Krakow_offcamera_Tytano05_Krakow_offcamera_Tytano_Rynek13_Krakow_offcamera_Tytano_PodRoza11_Krakow_offcamera_Tytano12_Krakow_offcamera_Tytano06_Krakow_offcamera_Tytano02_Krakow_offcamera_Zenit_Miodowa18_Krakow_offcamera_Zenit_PodRoza01_Krakow_offcamera_Zenit_Miodowa14_Krakow_offcamera_Nolio15_Krakow_offcamera_Karakter

2 komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s