Kraków, Lifestyle, Podróże, Polska, Weekend
Dodaj komentarz

Offowy tydzień

Historia z Offem była w tym roku dość zagmatwana. Do końca nie było pewne, czy pojedziemy, ale finalnie udało się! Za nami kilka filmów, spotkania z Anią Rubik czy Małgorzatą Szumowską, godziny rozmów z filmowcami z całego świata na wieczornych bankietach; ale przede wszystkim masa pozytywnej energii, która płynie od ludzi z podobnym, twórczym spojrzeniem na świat.

Po raz kolejny odkryliśmy też Kraków, który co roku zmienia się nie do poznania. Oczywiście Kazimierz, Rynek pozostają niby takie same… ale poprzez nowe kluby, knajpki – wstępuje w miasto nowa siła, która przyciąga bardziej i bardziej…

Co ciekawe, już kilka kilometrów od centrum można znaleźć perełki, jak winnice, Zwierzyniec, Niepołomice, czy wreszcie Tyniec. Kto nie widział, niech nadrobi!

Kraków_Polska_OffCamera (3 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (8 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (5 of 7)Kraków_Polska_OffCamera (6 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (4 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (9 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (7 of 7)Kraków_Polska_OffCamera (18 of 28)

Pomiędzy filmami robiliśmy całodniowe wypady w góry, zdobywając kilka cudownie wychodzących ze śniegu szczytów. Ale o tym już wkrótce.

Póki co, załączamy jeszcze kilka prawdziwie wiosennych zdjęć, zrobionych w Krakowie i okolicach, wraz z paroma miejscami, które rekomendujemy odwiedzić.

Zaczynamy od Zwierzyńca…

Kraków_Polska_OffCamera (12 of 28)

By trafić na Podgórze…

Kraków_Polska_OffCamera (22 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (19 of 28)

W czasie tego tygodnia wielokrotnie odwiedziliśmy Pałac Festiwalowy Pod Baranami. To tu odbywały się wieczorne bankiety i spotkania z twórcami.

Kraków_Polska_OffCamera (16 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (1 of 7)

Nie ominęliśmy również Rynku. Chociaż staraliśmy się unikać dłuższego przebywania w jego okolicach z uwagi na tłumy turystów.

Kraków_Polska_OffCamera (17 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (15 of 28)

Jedliśmy przepyszne lunche w restauracji Amarone…

Kraków_Polska_OffCamera (1 of 28)

A także odkrywaliśmy na nowo ciekawe miejsca na kulinarnej mapie Krakowa, jak:

  • Massolit Cooks / Massolit Books
  • Drukarnia
  • Zenit
  • Charlotte
  • Java Coffee

Kraków_Polska_OffCamera (3 of 7)Kraków_Polska_OffCamera (21 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (4 of 7)Kraków_Polska_OffCamera (20 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (23 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (24 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (26 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (25 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (27 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (6 of 7)Kraków_Polska_OffCamera (13 of 28)Kraków_Polska_OffCamera (2 of 7)Kraków_Polska_OffCamera (28 of 28)

Zajrzyjcie do nich koniecznie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s